معرفی سفیر یا نمایندگی
خبرها


دیدار و گفتگوی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو
دکتر محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه که برای شرکت در کنفرانس بین المللی افغانستان در ژنو به سر می برد، امروز با خانم میشل باشلت کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد دیدار و گفتگو کرد.
 ١٨:٤٨ - 1397/09/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
راه اندازی صفحه توییتر سفارت جمهوری اسلامی ایران در سانتیاگو
صفحه توییتر سفارت به نشانی iran_embajada@ راه اندازی شده است . در صورت تمایل به بازیابی این صفحه از طریق وب می توانید به نشانی https://twitter.com/iran_embajada مراجعه نمایید.
 ٢٢:١٢ - 1397/07/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
انتخاب اثر هنرمند ایرانی جهت شرکت در سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی در سانتیاگو
اثر پیشنهادی آقای هدایت صحرایی هنرمند جوان کشورمان، از میان 200 اثر پیشنهادی ارسالی از پنجاه کشور جهان، به همراه 17 اثر دیگر به عنوان اثر برگزیده پنجمین دوره سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی که از 16 تا 30 مهرماه سال جاری در سانتیاگو برگزار می گردد، پذیرفته شده است.
 ١٦:٠٩ - 1397/07/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
محکومیت حمله تروریستی اهواز توسط دولت شیلی
دولت جمهوری شیلی با انتشار پیامی جنایت تروریستی اهواز را محکوم کرد. متن پیام به شرح زیر است: «دولت شیلی حمله جنایتکارانه علیه رژه نظامی در شهر اهواز، جمهوری اسلامی ایران، که باعث جان باختن 29 نفر و مجروح شدن بیش از 60 نفر شد را محکوم می نماید. دولت شیلی همچنین تسلیت خود را به مردم و دولت ایران و بطور ویژه به خانواده های قربانیان ابراز می دارد.»
 ٠١:٠٢ - 1397/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار معاون وزیرامورخارجه و فرستاده ویژه رئیس جمهور با وزیرامورخارجه جمهوری شیلی
غلامرضا انصاری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امورخارجه با روبرتو آمپوئرو وزیرخارجه جمهوری شیلی دیدار و پیام شفاهی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان به سباستین پینیرا همتای شیلیایی خود را به وی ابلاغ نمود. در این دیدار همچنین دوطرف درخصوص مسائل مربوط به برجام، تحولات منطقه و گسترش روابط دوجانبه در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به گفتگو پرداختند.
 ٠٠:٠٣ - 1397/04/10 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | گالری تصاویر | نقشه سایت | جستجو